Думка редактора

А де Ваше місце сили? Де Ви наповнюєтеся натхненням, добром, бажанням жити?

Якби Ви минулої суботи їхали по Київській трасі та звернули на Красногорівку, то Вас перехопив би вказівник «На свято туди». А «туди» – це трішки з’їхати вправо з центральної траси й опинитися на величезній галявині, оповитій мішаним лісом і тихоплинним Пслом. І вже на самій галявині – святкове дійство – перший обласний фестиваль-конкурс гумористичного напрямку «Запальний веселий сміх нас об’єднує усіх».


На моє питання «У чому родзинка цього свята?» голова Білоцерківської ОТГ Іван Лещенко зауважив: «Перш за все, у самій території – тут дійсно дуже гарно: тихоплинно тече річка Псел, шумить гай, джерело б’є ключем. Ця галявина наділена аурою спокою, позитивної енергії. Це – місце сили!»
І це дійсно так. Побувавши тут, я віднайшла для себе на Полтавщині ще одне місце сили. Наповнилася позитивом, енергією, добром від усіх учасників і гостей цього фестивалю. І щиро вдячна організаторам та меценатам ! Це і є Україна!


Не можу не сказати про те, що ідейно, морально, організаційно підтримала ініціативу Білоцерківської ОТГ у проведенні цього фестивалю директор Департаменту культури та туризму Полтавської ОДА Валентина Вождаєнко , яка відверто сказала: «Останнім часом журналісти запитують, чого так багато фестивалей на Полтавщині? Війна, проблеми в державі, а ви фестивалите. Фестиваль насправді – це те, що дає нам настрій; це те, що дає нам віру в те, що ми сильна Україна, сильна нація, ми можемо бути патріотами, мати свою національну ідею і ми її можемо реалізувати на кожній території. А ще – це розвиток красивої громади, це інфраструктура громади, це обмін думками, це запозичення досвіду один в одного. Полтавщина йде до того, щоб «усе було туризм», внутрішній туризм і всі їхали до нас. Бо отака локація – вона варта всеукраїнського визнання. Беручи участь у таких заходах, розумієш, як сьогодні потрібні позитивні емоції для нас всіх. Полтавщина має справжніх професіоналів, різнопланові колективи художньої самодіяльності, які хочуть презентувати свої здобутки, бо вони насправді славні! Звичайно, такі свята гуртують, об’єднують громаду, учасників заходу духом патріотизму, кращими зразками народної творчості, любові до славних сторінок історії краю та гордості до своїх земляків. Фестиваль – це інвестиції в розвиток регіону, де відбувається свято. Дякую Білоцерківській ОТГ за справжнє свято духовності. Це насправді круто!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *