Завдяки Ілону Маску зараз тема космосу постійно культивується в інформаційному просторі. Але ж не цим єдиним фактом живе наука про космос і технології створювалися задовго до народження самого Маска. Приміром, та ж МКС – Міжнародна космічна станція – створена для наукових досліджень у космосі ще в 1998 році.
У центрі міста Вашингтон (США) на Національній алеї розташований National Air and Space Museum Націона́льний музе́й авіа́ції і космона́втики США, де зібрано все найважливіше й найцікавіше про авіацію і космос. І мені там поталанило побувати разом із колегами завдяки Український Журналістський Фонд .
Це своєрідний Центр досліджень історії і науки авіації й космонавтики, а також планетарної науки і геофізики. Майже всі представлені в музеї космічні і повітряні судна є оригіналами чи їхніми копіями. За допомогою всіх відкриттів, цінних історичних експонатів можна прослідкувати яким чином людство перетворилося з сухопутного виду на літаючий, а пізніше – на космічний.
Як тільки ми ввійшли в музей, нас поглинув водоверть захоплюючої історії, кожен експонат був усе цікавіше й цікавіше. Ми відчули себе дітьми, яким дозволяється все пощупати, попробувати в дії. І це круто! Дуже сподобалося, що музей інтерактивний – на кожному кроці різного роду панелі, ігри. Відвідини цього музею дозволили по-іншому подивитися на деякі речі, освіжити та оновити власні знання, зрозуміти їх значимість для людства. Події, факти, здавалося б буденні, набули важливого змісту, допомогли побачити картину цілісно й дещо переосмислити історію.
Тому нинішня «космічна» інформація сприймається більш спокійно і без «подобострастия».
