Усе буде АГРО!

Анатолій ПАСЮТА: «Потрібні зміни,які не на словах, а на ділі зрушать життя людей на краще»

Цю думку добре знаний на Полтавщині аграрій, заслужений працівник сільського господарства України, кавалер ордену «За заслуги» ІІ і ІІІ ступенів, нагороджений відзнакою
«Знак пошани», депутат районної ради, голова СВК «Перемога» Хорольського району Анатолій Пасюта озвучив під час чергової зустрічі з журналістами газети «Село полтавське».
Як живе господарство, чим переймаються, а чому радіють в одному з кращих підприємств області – наша розмова
з Анатолієм Григоровичем та його командою.

Оператор газової сушарки Сергій Химич та завідуюча током № 2 Світлана Ляшенко.
На фермі працюють механізатори Руслан Миколенко та Максим Шаповал.

«Не знищувати, а тільки підтримувати й розвивати той чи інший напрямок виробництва»
Такою є принципова позиція Анатолія Пасюти. У СВК «Перемога» збережено все збудоване раніше, оновлюються та споруджуються нові потужності, а люди забезпечені роботою. Тут повсюди відчувається дбайлива рука господаря.
– Ми пишаємося тим, що за весь час роботи господарства нічого не було розібрано або знищено, – говорить головний зоотехнік СВК «Перемога» Анатолій Бова. – Таким є господарське ставлення нашого керівника Анатолія Григоровича. Він має стратегічне бачення усіх процесів, які відбуваються не тільки у нашому господарстві, а й в суспільстві в цілому. За його плечима величезний досвід підтримки, розвитку, покращення виробничих показників і умов праці та життя людей. Тому в нас у господарстві взятий курс не на руйнування, а, навпаки, деякі об’єкти отримують друге дихання.
У цьому ми мали змогу вчергове переконатися, відвідавши кожну з чотирьох МТФ СВК «Перемога». Охайні території, які просто потопають у трояндах, побілені приміщення, сучасні склопакети у вікнах тваринницьких приміщень, доглянуті корівки, заготовлена на зиму кормова база. І це ще не все, адже роботи з реконструкції ферм тривають і зараз.
Під’їжджаючи на МТФ № 2, ще здалеку почули стукіт інструментів – це монтує покрівлю на літньому майданчику будівельна бригада, а поряд працівники ферми закінчують підготовку тваринницьких приміщень для корів.
– Закони ветеринарної медицини ніхто ніколи не відміняв. Тому питанню ветеринарних та санітарних обробок ми приділяємо велику увагу, – зауважує Анатолій Бова. – Кожної весни поголів’я виводимо із сараїв на літні майданчики, де вони на свіжому повітрі оздоровлюються. Зараз у зв’язку зі зниженням температури розпочинаємо ставити молодняк у приміщення, які вже готові – побілені та продезінфіковані.
Як розповіла нам завідуюча МТФ № 2 Ірина Остапенко, на сьогодні на цій фермі утримують 323 голови дійного стада. Доять 22 л на фуражну корову. Колектив ферми невеличкий – всього сімнадцять чоловік, але надзвичайно дружний. Тож щиро радіють успіхам колег. Цього року на Дошку пошани господарства буде занесено ім’я оператора машинного доїння МТФ № 2 Оксани Бичкової, яка надоїла майже сім тисяч л молока на корову. Так тримати!

Продовження читайте на сторінках газети “Село полтавське”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *