Усе буде АГРО!

«Держава повинна створювати сприятливі умови аграріям для розвитку тваринництва, переробної галузі, овочівництва, садівництва, а не встромляти палиці в колеса, як це відбувається зараз»

«Тільки-но закінчувався навчальний рік, батьки відвозили мене до бабусі й дідуся в Чапаєвку Козельщинського району (нині село Мальці). Якщо в однолітків-містян канікули зазвичай проходили безтурботно й зводилися до того, щоб тільки пограти в хованки чи козаків-розбійників, то в мене, дитини села, на кожен день була маса «нарядів»: сіно покосити, допомогти бабусі й дідусеві на городі, відігнати на випас худобу, нагодувати кролів і птицю…

А крім цього, хотілося ж і грошей заробити, тому встигав бігати на колгоспні ферми й поля, де працював на току й отримував цілих 3 карбованці в день! Або ж на пшеничному полі зрізав житні колоски – якими ж високими здавалися тоді вони!.. Особливо любив період жнив. Міг годинами спостерігати, як пшеничним ланом рухалися один за одним комбайни – тоді ще старенькі «Ниви», як зібране налите сонцем зерно сипалося з бункерів комбайнів в автівки, що перевозили його на склади. Сьогодні з таким же трепетом чекаю жнив – мого улюбленого виробничого процесу. Так само годинами можу милуватися золотавими полями й насолоджуватися ароматом стиглого добірного зерна».

Засновник ТОВ «Метекс Агро» (Козельщинський район) Руслан Телятник.
Менеджер із продажу техніки компанії «Агрістар» Микола Капустянський, директор Полтавської філії компанії «Агрістар» Андрій Бут, засновник ТОВ «Метекс Агро» Руслан Телятник, агроном господарства Михайло Савенко, директор ТОВ «Метекс Агро» Олег Мосійченко.
Роздуми на жнивному полі.

Продовження читайте на сторінках “Село полтавське”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *