Усе буде АГРО!

Директор ТОВ «Батьківщина-Нива» Микола ВІТАШ:

«У нас думка одна: щоб село жило,
і завтра було не гірше, ніж сьогодні»

«З людьми і для людей» – таким є життєве кредо директора ТОВ «Батьківщина-Нива» Миргородського району Миколи Віташа. У справжності цих слів ми мали змогу переконатися, нещодавно побувавши у селі Попівка. Попри негаразди, відсутність стабільності та деякі песимістичні прогнози, місцеве сільгосппідприємство тут не просто працює, а розвивається буквально на очах. Дбайливо оброблені поля, гідні врожаї, збережене тваринництво, успішно реалізовані соціально значущі проєкти для громади – це те, чим сьогодні пишаються в ТОВ «Батьківщина-Нива» і над чим продовжують працювати. Усе завдяки любові до малої батьківщини, рідної Попівки, небайдужих господарів, хліборобів із діда-прадіда. Микола Віташ та його колектив зупинятися на досягнутому не збираються. Тут і свого не цураються,
й повчитися чужому завжди готові, якщо ці знання можна успішно використати вдома.

Кожен день колектив магазину «Щедра нива» пропонує покупцям найсмачнішу продукцію.

Тепер це здається неймовірним, проте, очоливши сільгосппідприємство двадцять років тому, Миколі Віташу розпочинати довелося фактично з нуля. Величезні борги, застаріла матеріальна база, зневірені люди – все це не додавало впевненості. Однак Микола Віташ вірив у власні сили, і ця його енергія невдовзі передалася людям. Поступово «Батьківщина-Нива» стала успішним, одним із кращих у Миргородському районі сільгосппідприємством. Підтвердженням цьому є чимало грамот і нагород у кабінеті директора. Серед них – і минулорічна «Лідер галузі-2019».
– Нагороди і визнання додають нам сил рухатися далі, спонукають працювати краще, – розпочав розмову Микола Сергійович. – Ми вчергове переконуємося, що недарма працюємо на землі, докладаємо чимало зусиль і вміло протистоїмо викликам сьогодення та примхам погоди.

Продовження читайте на сторінках газети “Село полтавське”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *