Усе буде АГРО!

Іван БАЛЮК: «Змінюються світ, клімат, економіки – і наша агрофірма також. Але важливо, щоб ці зміни були якісними й на користь людям!»

«Бо саме вони своїм вибором, працею, думкою,
діями бережуть «Україну», творять її вчора, сьогодні, завтра!»

Не стояти на місці, розвиватися, будувати власну стратегію, разом із тим не зраджуючи роками примноженим цінностям, – так ПАФ «Україна» проживає 2020 рік. І, нагадаємо, почався він із амбітних змін у тваринництві, про які ми розповідали читачам. Хоча осінньо-польові роботи через день-другий і виходять на фініш, а в тваринницькій галузі знову «не до спокою». Але це добре, погодьтеся, і для людей, і для села, і для господарства, – коли все працює й розвивається. До речі, якось про Героя України Івана Балюка ми зауважили мовою афоризму: «З Іваном Махтейовичем і в затінку спека». Характерно, що це можна сказати про весь колектив агрофірми. Цієї осінньої днини нам також є про що розповісти.
«Любуюся полем»
У цих двох словах – уся життєва філософія легенди сільського господарства, знаного й шанованого аграрія Івана Балюка. Чи то зима, чи весна, літо чи осінь, а для нього безкраї лани завжди прекрасні. Він вбачає в них якусь незриму свободу, волю, міць, справжність. «Ось вона, справжня Україна, – повторює Іван Балюк. – У всій своїй красі. Бо буде хліб – буде й Україна, буде продовольча безпека – існуватиме й міцний фундамент нашої держави. І ми, аграрії, як ніхто, до цього причетні. Так, роки тестують нас на міцність духу, силу волі, вміння господарювати й робити наші села заможними. Завжди були й будуть сотні причин, щоб здатися. У кожному дні хлібороба – чимало проблем. Але! Кожен обирає свій шлях. Подивіться, як стрімко змінюються світ, клімат, економіки. Наша агрофірма та її працівники також не стоять на місці. Але головне – які ці зміни для людей. Що вони несуть? Якщо благо – значить напрямок руху правильний».

Продовження читайте на сторінках газети “Село полтавське”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *