Усе буде АГРО!

Іван ЛЕЩЕНКО: «Якщо вже робити, то за принципом «Раз та гаразд!»

«Системність», «ключові та пріоритетні напрямки», «фаховий підхід», «скрупульозність», – слова-акценти, до яких завжди апелює Іван Лещенко. І не просто апелює, а вибудовує на них роботу в Білоцерківській ОТГ. Нагадаємо, це – громада-першопрохідець, і в ній ми неодноразово бували з робочими візитами. Але! Нещодавно її жителі зробили вибір – повторно обрали Івана
Лещенка головою. Тож що буде пріоритетним у розвитку Білоцерківської ОТГ на прийдешні роки? Які життєві та професійні висновки зроблено? Про це й розмова…
«Двічі в одну річку»
Кажуть, що не входять… Але в житті Івана Лещенка це, швидше, не виняток, а закономірність: двічі був головою районної ради, неодноразово обирався заступником голови районної ради… «Ясно, що в житті людини по-різному буває. Але коли є можливість балотуватися, відстоювати свою точку зору і пропонувати конкретику виборцям, то цим правом треба користуватися. Я це і зробив, – розпочали розмову з Іваном Лещенком. – Говорив, що моє завдання в 2015 році – створити міцний фундамент ОТГ, що ми й зробили».
Білоцерківська ОТГ + Рокитянська ОТГ – спільний шлях
Але фактично сьогодні перед «білоцерківцями» стоять нові завдання, оскільки відбулося «доєднання» ще однієї об’єднаної громади – Рокитянської. Отже…
– Тепер потрібно або новий «фундамент» будувати, або існуючий «розширяти», – ділиться міркуваннями Іван Лещенко. – Так, фактично в досвіді української децентралізації це вперше, коли дві громади зливаються в одну! А в чому складність? Бо до цього в обох громадах (а тепер це наша спільна громада!) були утворені певні виконавчі структури. Але апріорі подвійними вони не можуть бути, на їхній базі треба робити одну. Це завжди дуже складне питання. Друге – ми за ці 5 років вибудовували напрямки роботи. А тепер їх повинні спільно вибудовувати з іншими територіями. І коли я йшов на вибори, в мене було дуже багато опонентів. Багатьом, певно, здавалося, що посада голови – це така собі регламентна посада: прийшов – роздав доручення, й іншої сторони роботи не завжди видно. Але на те й голова, щоб усі важливі питання узагальнити, об’єднати і спрямувати у відповідне русло. Тут багато треба працювати головою і розумом. Не завжди все вдається правильно, але коли постійно цим займаєшся, то будуть і певні результати.
«Знайомство» з Рокитянською територією уже відбулося. Першочергові завдання і цілі визначено. З першого числа 2021 року почнеться спільний шлях громад.

Продовження читайте на сторінках газети “Село полтавське”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *