Відповідальне партнерство

Компанія Кернел допомагає українцям побороти пандемію коронавірусу

Компанія Кернел допомагає українській медицині в боротьбі з епідемією коронавірусу. Кілька місяців тому світова спільнота зіштовхнулася з випробуванням під назвою «коронавірус», у березні недуга дісталася й до України. Розуміючи усі можливі наслідки від поширення хвороби, компанія Кернел однією із перших долучилася до боротьби з пандемією, щоб зберегти здоров’я українців. Благодійний фонд «Разом з Кернел» і раніше підтримував медичну сферу в громадах, а в нинішній ситуації ця підтримка стала життєво необхідною.

Сьогодні компанія направила на подолання коронавірусу в країні вже понад 93 млн грн. Із них 55 млн було виділено до загальнодержавного фонду для закупівлі експрес-тестів, а більше 38 млн грн спрямовано на екстрену закупівлю медобладнання та засобів індивідуального захисту для лікарень Полтавської та Кіровоградської областей.
Такого регіонального розподілу й закріплення за областями було досягнуто на зустрічі Президента України Володимира Зеленського з найбільшими українськими компаніями. Одразу після цього Кернел спільно з обласними адміністраціями створив Штаб по боротьбі з коронавірусом і почав координувати ситуацію на місцях. Було розроблено комплексну програму протидії поширенню хвороби, підтримки медичних закладів і медичних працівників.
Програма, зокрема, передбачає закупівлю необхідного медичного обладнання, закупівлю індивідуальних засобів захисту та інших невідкладних матеріалів для потреб медиків. Під опікою компанії опинилися опорні лікарні, які першочергово прийматимуть на лікування хворих коронавірусом жителів Полтавщини: Полтавська обласна інфекційна лікарня, Решетилівська, Чутівська та Кобеляцька районні лікарні. Медичні установи й пріоритетні напрямки допомоги визначила обласна адміністрація.
Лікарням Полтавщини Кернел передав найнеобхідніше: кисневі концентратори, монітори пацієнта, дефібрилятори, електрокардіограф, пульсометри та інше важливе для порятунку життя обладнання. Медичні працівники, які знаходяться на передовій боротьби з хворобою, отримали костюми професійного захисту для лікарів, рукавички, бахіли, а також тришарові хірургічні маски, медичні шапочки, захисні щитки та окуляри, респіратори різних типів у необхідній наразі кількості. Систематично компанія поповнює запаси дезінфікуючих та антисептичних засобів цих установ.
Наталія Свириденко, головний лікар Полтавської обласної клінічної інфекційної лікарні: «Наша лікарня визначена як базова лікарня третього рівня надання спеціалізованої стаціонарної допомоги хворим з коронавірусом. Першочергово прийматимемо на лікування жителів Полтави. Відповідно, хворі з легким або середньоважким перебігом хвороби з інших районів залишатимуться у своїх інфекційних стаціонарах. Загалом по області визначено 17 медичних закладів, які лікуватимуть уражених COVID-19. Станом на 7 квітня в нашій лікарні перебуває один хворий з лабораторно підтвердженим діагнозом, маємо також дві підозри, які перевірятимуться. Масовості немає, але спрогнозувати, що буде далі, важко. Відповідно, ми готуємося, вживаємо необхідних заходів, щоб бути готовими до будь-яких сценаріїв. І коли отримуємо допомогу, то відчуваємо величезну вдячність. Від компанії Кернел ми отримали необхідне медичне обладнання. Використовуємо його по мірі необхідності, але воно все уже встановлено та готове до роботи. Також компанія надала нам експрес-тести й індивідуальні засоби захисту для медичного персоналу. Зараз усього вистачає, користуємося. Насправді, це надзвичайно важлива та дієва допомога для закладу. Якби не Кернел, то забезпечити лікарню усім необхідним було б вкрай важко».
Юрій Криворучко, головний лікар
Чутівської центральної районної лікарні: «Дякуючи Богу, пацієнтів, інфікованих коронавірусом, зараз у лікарні немає. Але варто додати, що завдяки компанії Кернел нам вдалося підготувати заклад до можливої зміни епідеміологічної ситуації. Нещодавно лікарня отримала від компанії електрокардіограф та монітор пацієнта. Обладнання встановили в реанімаційних палатах інфекційного відділення. Завдяки Кернел у нас тепер вдосталь експрес-тестів, засобів індивідуального захисту та захисних костюмів для медиків. Нині тестами користуються мобільні бригади, що здійснюють забір матеріалу, плануємо найближчим часом тестувати усіх, хто викликає підозру. Маємо ще всього у запасі, якщо стан справ погіршиться. Однозначно, завдяки компанії ми почуваємося впевненіше. Допомога, яку нам надав Кернел, стала найбільш вагомою у цей непростий час. І вона не припиняється: в дорозі до нас уже друга партія захисних костюмів».
Компанія також передала 108 тис. гумових рукавичок та 2,5 тис. масок для індивідуального захисту персоналу будинків-інтернатів та геріатричного пансіонату у Полтавській області. У цих закладах живе найбільш вразлива категорія – люди похилого віку та люди з особливими потребами.
Жодна країна не була готова до наслідків, які принесе із собою пандемія. Але компанія Кернел, як соціально відповідальний бізнес, працює на випередження, щоб Україна змогла пройти цей непростий період із найменшими втратами. Тільки забезпечивши лікарні країни необхідним обладнанням для порятунку життя, а медиків – засобами захисту, ми зможемо протистояти епідемії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *