До Опішнянської ОТГ завжди була прикута особлива увага: молода громада, чимало доленосних моментів і подій, що розвивалися на тлі її створення і, звісно, та «висока планка» темпу й динаміки її розвитку, взята фактично зі старту… Зізнаємося відверто: нам, кореспондентам газети «Село полтавське», ця громада також ніколи не була байдужою. І ось вона знову у журналістському фокусі…
І знову вибір, або «Жити так треба, щоб потім не довелося червоніти»
Понад 86% жителів Опішнянської ОТГ укотре обрали Миколу Різника головою громади. Кредит довіри – колосальний. І це, на хвилиночку, на фоні досить низької явки людей на цьогорічних виборах узагалі. Причини такого стану речей різні: пандемія, суспільні настрої і навіть якоюсь мірою розчарування та зневіра… Але! Опішняни знову сказали своє слово більш, аніж переконливо.
– Спасибі жителям громади за довіру, що гідно оцінили всі зміни, які відбувалися останніми роками. Людей розуміючих більше. І не лише в Опішні, а й у населених пунктах, які приєдналися до громади після виборів (Човно-Федорівка, Попівка, Батьки) і підтримали мене як селищного голову, – говорить Микола Різник.
Так, явка на вибори в громаді була відносно високою. Але суспільну позицію підсилили ще й мотивацією. Провели конкурс, згідно з яким у найактивнішому окрузі буде прокладено асфальтовану дорогу. «До речі, саме села Заїчинці-Батьки, які не були раніше в складі громади й мали досить серйозні проблеми із покриттям, перемогли, – говорить Микола Різник. – Разом зі службою автомобільних доріг здійснили огляд шляхів. Уже повесні почнемо ними займатися. Таким чином люди активізувалися навколо проблеми, визначили її пріоритетність. А ми слово тримаємо».
– За що найперше взялися в іпостасі голови громади в другій каденції?
– Власне, ми продовжили ту справу, яку робили і до виборів, і після, повсякчас. Системна праця – це, скажемо, в нас «по накатаній» (посміхається). Зокрема, продовжили роботу над рядом проєктів, також поточних питань чимало… Відразу відвідали старостати й проаналізували тамтешню обстановку, соціальні об’єкти – школи, садочки, – що діється там. Бо при формуванні бюджету для вирішення питань на наступний рік усе це варто враховувати вже зараз. Також на 7-й день після приєднання нових територій запустили ними автобусний маршрут.



Продовження читайте на сторінках газети “Село полтавське”