Відповідальне партнерство

Надійність у деталях: новий трактор John Deere 8R340 відтепер на українських полях

Компанія «Агрістар» у рамках проведення «Битви агротитанів»
презентувала новий трактор John Deere 8R340

Для аграріїв сільгосптехніка від всесвітньо відомого бренда
John Deere, офіційним дилером якого в Україні є компанія «Агрістар», вже давно асоціюється з високою якістю, надійністю, потужністю та інноваційністю рішень. Та чи може бути інакше, адже універсальні трактори, комбайни, причіпний інвентар цієї марки, відомі своєю багатофункціональністю, потужністю та зручністю в експлуатації, стали невід’ємними помічниками більшості сільгосппідприємств.

Під час «Битви агротитанів», яка нещодавно вперше відбулася на полях ПП «Ланна Агро» Карлівського району, лінійка техніки John Deere була найбільшою.
– Наша компанія постійно бере участь у подібних заходах, – розповідає директор департаменту продажів сільськогосподарської техніки компанії «Агрістар» Фрол Кляуз. – Це чудова нагода стати з нашими клієнтами ще ближчими, ознайомити їх з інноваційними технологіями, які забезпечать впевненість, економічність і будуть надійними помічниками у їхній роботі. Адже головні якості техніки John Deere – це довговічність, надійність та висока продуктивність.
Трактори будь-якої потужності, починаючи від 45 кінських сил і закінчуючи чотиригусеничними вже дев’ятої серії з потужністю
570 кінських сил, комбайни, самохідні обприскувачі, телескопічні навантажувачі Kramer від партнера John Deere, широкозахватні сівалки (16-, 24-рядні), плуги, і не тільки можна було побачити на власні очі у виставковому стенді компанії «Агрістар». Одним словом, було на що подивитися, чому приємно здивуватися, навіть протестувати, на собі відчувши потужність, високу якість і комфорт техніки від все-
світньо відомого бренда. А ще кожен бажаючий мав змогу взяти участь у лотереї від компанії «Агрістар» і стати власником унікальних брендових речей від John Deere.
Традиційно під час масштабного агрошоу не обійшлося без презентацій та прем’єр. Тож знайомтесь, до Вашої уваги – новий трактор John Deere 8R340 відтепер і в Україні!

Продовження читайте на сторінках газети “Село полтавське”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *