Відповідальне партнерство

«Перевірено на собі: обприскувач SPRAYMARC простий, надійний, високопродуктивний»

Агровиробники, в чиїх господарствах працює обприскувач SPRAYMARC, цінують його за простоту в експлуатації, надійність, високу продуктивність та доступну ціну. При його створенні виробник причіпної техніки LOZOVA MACHINERY та досвідчений англійський розробник обприскувачів Landquip врахували всі вимоги фермерів і створили обприскувач, який «уважний»
до використання кожної краплини.

Серед переваг обприскувача SPRAYMARC:
АЛЮМІНІЄВА ШТАНГА. Спеціально розроблена компанією Landquip алюмінієва штанга довжиною 24 метри, що на 2/3 легша за сталевого еквівалента. Це сприяє значно кращому врівноважуванню машини. Штанга встановлена на системі високого підйому в формі паралелограма. Стійка до ураження іржею, кислотою, хімічним рідким добривом.
ІННОВАЦІЙНА КОНСТРУКЦІЯ. Його об’єм – 3000 л, він легко миється, має антипомпажну конструкцію і оснащений високоефективною системою перемішування в баку. Обладнаний ефективними зливними піддонами, насосом високої продуктивності і системою фільтрації великої ємності.
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІ ФОРСУНКИ. Багатоголівкові корпуси сопел, що повертаються на 360 градусів, мають до 5 керамічних наконечників високого тиску. Опційно може бути встановлений розпилювач добрив Umbrella.
ЕФЕКТИВНА ПРОМИВКА. Ефективна промивка і простота обслуговування досягаються завдяки конструкції машини, в якій використовується мінімальна кількість трубопроводів / шлангів.
ЛЕГКЕ МАНЕВРУВАННЯ. Конструкція шасі в поєднанні з формою бака та штангою, знижує вагу, дозволяє SPRAYMARC краще розподіляти вагу при обприскуванні в полі від повного до порожнього бака.
СТІЙКІСТЬ ПРИ ТРАНСПОРТУВАННІ. Стійкість при транспортуванні зі складеними штангами не має собі рівних завдяки низькому центру тяжіння машини. Ширина колії – від 1500 до 2200 мм. Дорожній зазор – 700 мм.
СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ ДЛЯ ОБПРИСКУВАЧІВ ІЗ GPS-НАВІГАТОРОМ. Комп’ютер BRAVO-400 італійської компанії ARAG – провідного виробника систем автоматизованого управління, сумісний з обприскувачами. Оснащений екраном із високою дозвільною здатністю, діагоналлю 5,7 дюймів (TFT-матриця). Навігатор відображає вектори, дистанції, кількості рядів для повернення до місць переривання. Комп’ютер дозволяє економити препарат завдяки рівномірній нормі виливу по всій площі та постійній концентрації робочого розчину, що збільшує продуктивність і робочий час обприскувача.

Повну версію статті читайте на сторінках газети “Село полтавське”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *