Сила громади

Першу Битву Агротитанів проведуть на Лівобережній Україні

27 серпня на базі ПП «Ланна-Агро» Карлівський район Полтавської області відбудеться перша на Лівобережній Україні масштабна демонстрація техніки та технологій в польових умовах – «Битва Агротитанів під Полтавою».  Організатором виступає Всеукраїнська Аграрна Рада, спільно з компанією Dykun і ПП «Ланна-Агро».

«Продовжуючи гарну традицію, започатковану Всеукраїнською Аграрного Радою та Групою компаній “ТАК – Агро” та враховуючи численні побажання аграріїв Лівобережної України, цього року ми розширюємось і проведемо відразу дві Битви Агротитанів. Перша стартує уже цього тижня на базі підприємства «Ланна-Агро», – пояснює керівник проекту Алла Ачкевич.

В рамках демонстрації відвідувачі зможуть оцінити близько 300 одиниць техніки для повного циклу обробітку ґрунту: комбайни, бункери-перевантажувачі, зерновози, мульчувачі, сівалки, обприскувачі, розкидачі добрив, ґрунтообробна техніка, а також гібриди соняшнику та кукурудзи, тест-драйв легкових автомобілів та масштабна виставкова зона.

«У нас представлена не лише сільськогосподарська техніка для забезпечення потреб фермерських господарств будь-якого розміру, а й все, що необхідно для повноцінного функціонування агрогосподарства: логістичні послуги, системи точного землеробства, паливно-мастильні матеріали, різноманітні фінансові інструменти, добрива, засоби захисту та інше», – обіцяють організатори.

Чекаємо всіх бажаючих 27 серпня за адресою: Полтавська обл., Карлівський р-н, село Попівка, ПП «Ланна-Агро» (ТОВ «Промінь).

Більш детальна інформація на сайті www.agrotitans.com.ua або ж за тел.: +38 067 470 55 63.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *