Усе буде АГРО!

Петро СОКИРКО: «Мрію, щоб ДП «ДГ «Степне», яке стало частиною мого життя, й надалі розвивалося і досягало високих економічних показників, а трудовий колектив був таким же єдиним»

Завідуюча фермою ДП «ДГ «Степне» Олена Пономарьова
і доярка Олена Молодан.

«Ми за ним, як за кам’яною стіною. Коли знаєш, що тебе завжди підтримають, спрямують, допоможуть, то й працювати тоді легко й просто! Мудрий, авторитетний, вимогливий, суворий, але справедливий. Якщо й перепаде кому на горіхи – значить є за що, хоча він ніколи не рубає з плеча й перш ніж підвищити голос, обов’язково розбереться в ситуації. Кожну розпочату справу доводить до ідеалу, вкладаючи в неї частинку своєї душі. Відповідно, в господарстві багато чого реалізовано для удосконалення виробничого процесу та поліпшення умов праці, що впливає на економічні показники. Так само чимало хороших справ зроблено й для села – наше Степне сьогодні живе й процвітає. Якщо для нас, мешканців, – це звично, то приїжджі дивуються, що так може бути. Все це стало можливим завдяки нашому керівнику. Таких, як він, певно, вже
«не виробляють».

Ось так працівники господарства характеризують Петра Григоровича Сокирка – заслуженого працівника сільського господарства України, кандидата сільськогосподарських наук, директора ДП «ДГ «Степне» Інституту свинарства і АПВ НААН України (Полтавський район), який цими днями відзначає свій 70-річний ювілей.

Продовження читайте на сторінках газети “Село полтавське”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *