Відповідальне партнерство

Правильний вибір гібридів – це вагома інвестиція у виробництво

На цьому наголошують в одному з провідних агропідприємств Карлівщини ПП «Ланна-Агро», де на власному багаторічному досвіді переконалися в доцільності даного твердження

Господарство входить до Асоціації виробників молока і є одним із лідерів за прибутковістю молочного бізнесу. Тут утримують 1200 голів дійного стада. Середньодобовий надій на корову становить близько 30 л. Зважаючи, що продуктивність тварин залежить від раціону харчування, в господарстві приділяють особливу увагу процесу заготівлі кукурудзяного силосу. Він, переконують, починається з… вибору гібрида кукурудзи при посіві. Так, упродовж тривалого часу в ПП «Ланна-Агро» технологія виробництва високоякісного силосу передбачає застосування гібридів LG Animal Nutrition®.

– Із «Лімагрейн» співпрацюємо впродовж тривалого часу. Це компанія, для якої характерне стратегічне бачення щодо розвитку на наступні 10–15 років і притаманний динамічний рух уперед, – розповідає заступник генерального директора ПП «Ланна-Агро» Юрій Тимоха. – Мені доводилося бувати на насіннєвому заводі компанії, де передбачений завершений цикл виробництва насіння – від збирання врожаю до пакування готової продукції. Там скрізь відчувається професійний підхід. Завдяки розвиненій дослідницькій діяльності й висококваліфікованим фахівцям у компанії постійно займаються удосконаленням сортів і гібридів сільськогосподарських культур та впроваджують нові розробки. В результаті такого підходу агровиробники отримують високоякісний продукт, від застосування якого залежить подальший прибуток. Ми, наприклад, на власному досвіді переконалися, що вибір силосного гібрида – це вагома інвестиція у виробництво.
Хочете перевірити якість кукурудзяного силосу? Зверніться в компанію «Лімагрейн»!

Продовження читайте на сторінках газети “Село полтавське”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *