Усе буде АГРО!

Руслан Телятник: «Мрію жити в країні успішних і щасливих людей, де немає бідності, відсутня підлість і переважає людяність»

Мальовничі краєвиди, безмежний земний простір, який десь там, далеко на горизонті, з’єднується з небесною блакиттю, чистісіньке повітря, пронизане ароматом польових квітів, свіжоскошеного сіна чи лугової трави… Рідне село… Це місце сили, натхнення, енергетичного збагачення, де можна відвести душу й відчути зв’язок із землею та своїм корінням. Погодьтеся, де б ми не були, а в пам’яті завжди лишається село з його традиціями та історією, хатами-мазанками під солом’яною стріхою і вишневим садком біля них, де ніжно стелиться барвінок.

Колектив ТОВ «Метекс Агро» Козельщинського району із задоволенням підсумовує результати цьогорічної жнивної кампанії. Все пройшло чітко, точно, злагоджено й на одному подиху! Цьому сприяли висока організація колективу господарства, дотримання технологій вирощування і потужна техніка.

«Усі ми родом із села, усі його ми діти»
Із цим твердженням погоджується Руслан Телятник – засновник ТОВ «Метекс Агро», що здійснює свою діяльність на території Мальцівської сільської ради Козельщинського району. Він увібрав любов до села й землі ще з дитинства.
– Донині пам’ятаю смак спечених бабусею пирогів із соковитими вишнями, які полюбляв їсти з медом, що з дідової пасіки, запиваючи теплим, щойно здоєним молоком. Це ні з чим незрівнянно! А які чарівні в селі літні світанки! Бувало, йду рано-вранці босоніж по росяній траві, по обидва боки розташовуються хатинки, оповиті туманами, кожне подвір’я просто потопає у квітах. І скрізь вирує життя: там кукурікає, а там мукає, а десь хрокає, на лугах пасеться худоба, – ділиться своїми спогадами Руслан Телятник. – Я і нині люблю приїжджати в рідні Мальці Козельщинського району. Доля розпорядилася так, що тепер тут господарюємо, й моя дитяча мрія стати головою колгоспу в певній мірі здійснилася (посміхається). Взагалі, в селі вільно й легко дихається, звідси черпаю енергію, силу й наснагу. Та й де, як не в селі, віддзеркалюється історія українського народу?! Тому роблю все можливе, а часом і неможливе для розвитку населених пунктів та покращення їхнього благоустрою. Тож асфальтуємо дороги, ремонтуємо об’єкти соціального спрямування, освітлюємо вулиці – зараз у селах усе світиться, наче в Лас-Вегасі. Крім того, підтримуємо незахищені верстви населення, зокрема стареньких бабусь і дідусів, які сьогодні фактично кинуті напризволяще. Обов’язково приділяємо увагу молоді – в нас стільки розумних і талановитих юнаків і дівчат! Їм треба допомагати рухатися вперед, стимулювати їх та сприяти вдалому старту. Молодь – наше майбутнє, і яким воно буде – залежить від того, що зараз вкладемо в молоду поросль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *