Сила громади

Руслан ТЕЛЯТНИК: «Ми повинні власним прикладом показати молодому поколінню, що спорт – це круто!»

«Не бійся, що не вийде, бійся, що не спробував» – за таким принципом живе засновник ТОВ «Метекс Агро» Руслан Телятник. Він обирає динамічний рух уперед, досягаючи вагомих результатів як у виробництві, так і в спорті. Невід’ємною частиною його життя упродовж тривалого часу є плавання. Незважаючи на те, що даним видом спорту займається не професійно, а більше відносить себе до плавців-аматорів, йому вдається підкорювати солідні дистанції. Чого тільки вартий нещодавній марафонський заплив по Пслу в Кременчуцькому районі, де він подолав дистанцію 10 км із результатом 3.47, або ж перший нічний заплив по Дніпру, що проходив у Кременчуці. Нині Руслан Телятник активно готується перепливти Босфор.

Засновник ТОВ «Метекс Агро» Руслан Телятник
із учасниками запливу Олександром Казим-Заде
та Костянтином Терещенком.

– Вважаю: все, що пов’язано зі спортом, – це мега круто! Причому, незалежно від того, якому виду спорту людина віддає перевагу – плаванню, футболу, пауерліфтингу тощо. В будь-якому разі – це виклик самому собі й своєрідна перевірка на міцність, – говорить засновник ТОВ «Метекс Агро» Руслан
Телятник. – Особисто я за своєю суттю такий, що коли вирішив щось зробити, то треба це робити сьогодні і зараз. Якщо пливти – значить пливти! Вночі – значить вночі! І не головне, яким за рахунком ти припливеш до фінішу – першим, другим чи десятим. Найголовніше – своєю участю ти демонструєш перемогу над самим собою: хтось – над своїми страхами, інший – над комплексами, дехто прагне приборкати паніку. Емоції, які відчуваєш під час чергового підкорення хвиль, – не передати! Якщо одним словом, то це драйвово! Після закінчення запливу з’являється азарт наступного разу наростити дистанцію.

Рекордсмен України з плавання на відкритій воді Михайло Романишин і найактивніший уболівальник Руслан Телятник-молодший.

Продовження читайте на сторінках газети “Село полтавське”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *