Усе буде АГРО!

ТОВ «Савинці»: люди понад усе

«Сьогодні сільське господарство – це не просто робота на землі, як було колись, а високотехнологічний прибутковий бізнес, який дає імпульс інвестиційному, технологічному та соціальному розвитку держави. На зміну гужовим возам, які свого часу були задіяні у виробничому процесі, прийшли потужні трактори й комбайни. Докорінно змінилися й підходи
в господарюванні: впровадження інноваційних рішень та сучасних агротехнологій сприяє збільшенню врожайності, зниженню собівартості продукції, що позитивно впливає на кінцевий результат. Якщо раніше з людьми, задіяними в сільському господарстві, мало хто рахувався, то нині працювати в агро престижно! Однак треба чітко усвідомлювати: якщо хочеш бути успішним – слід постійно стежити за сучасними тенденціями та інноваціями й запроваджувати їх у господарстві, працювати чітко й відповідально, проводити ціновий моніторинг, тримати руку на пульсі щодо появи на ринку нових сортів, гібридів, добрив тощо. Словом, іти в ногу з часом: динамічно, злагоджено і головне – на позитиві!»

Головний агроном ТОВ «Савинці» Сергій Добринський.

Такими думками поділилися керівники ТОВ «Савинці» Миргородського району Тетяна Ситник та Володимир Базилюк під час нашого нещодавнього візиту в господарство. Солідарні з цими міркуваннями і самі працівники, для яких заданий керівництвом темп давно став звичним явищем.
– А як інакше? Всі ми розуміємо, що один день простою може багато коштувати, тому працюємо на результат! Колектив господарства – наче один суцільний механізм, злагоджена робота якого залежить від кожної ділянки, задіяної у виробничому процесі. Крім того, в нас так: якщо поставили собі певну планку, то прагнемо її досягати. Вище неї – так, але в жодному разі не нижче! – наголошує головний агроном ТОВ «Савинці» Сергій Добринський, який люб’язно погодився провести для нас екскурс господарством.

Продовження читайте на сторінках газети “Село полтавське”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *