Усе буде АГРО!

Валерій КАПЛЕНКО: «Тим, хто говорить, що займатися тваринництвом нерентабельно, скажу так: завітайте у СТОВ «Воскобійники», й ми доведемо протилежне»

«Так, дівчата, в мене обмаль часу, тому якщо хочете побачити сучасні високотехнологічні тваринницькі комплекси європейського зразка і корів, які дають кошерне молоко, то гайда в машину! Всі питання – дорогою!» Такими словами нас зустрічає генеральний директор СТОВ «Воскобійники», заслужений працівник сільського господарства України Валерій Капленко, й ми відразу рушаємо на ферму. Доки їдемо, говоримо про нагальні питання сьогодення, зокрема, як у господарстві впоралися із цьогорічними викликами і як господарювати в умовах дефіциту вологи, досягаючи при цьому високих показників урожайності. Не оминули й питання цінової політики на вирощене збіжжя, яка, до слова, цього року б’є всі рекорди.
Ну, а вишенькою на торті, звісно, стала тема тваринництва. Нас цікавило, наскільки ефективним є його утримання і як удається щодня надоювати рекордну кількість молока – це при тому, що в інших господарствах загрозливими темпами пускають худобу під ніж. І чому ізраїльтяни зацікавилися саме воскобійницьким молоком й обрали партнером із-поміж інших господарств України саме
СТОВ «Воскобійники»? А ще… Хоча, давайте про все за порядком.

Продовження читайте на сторінках газети “Село полтавське”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *